OxyNet, s.r.o.
Zákaznícka linka 031 2 300 400     Poruchova linka - len internet 02 3300 4111
Môj OxyNet
Meno:
Heslo:
   Spájame svet už 13 rokov
SPRÁVA INFORMAČNEJ TECHNOLÓGIE


Služba je určená pre každú spoločnosť, firmy alebo obecné úrady ktoré pri svojej činnosti používajú výpočtovú techniku.

Inštalácia a údržba pracovných staníc

Služba zahrňuje inštaláciu pracovných staníc, zabezpečovanie hardvéru, inštaláciu a údržbu operačného systému, inštaláciu programového vybavenia podľa požiadavok zákazníka.

Inštalácia a údržba serverov

Zabezpečujeme inštaláciu a konfiguráciu serverov, správu serverových aplikácií ako sú poštový server, failserver, webserver, doménové služby a ďalšie.

Správa firemnej siete

Vzájomná komunikácia jednotlivých pracovných staníc a ich prepojenie so serverovým parkom je v dnešnej dobe neoddeliteľnou časťou prevádzky spoločností. Túto komunikáciu Vám môžeme zabezpečiť montážou firemnej siete, konfiguráciou všetkých zaraidení, pripojením siete na internet a pravidelnou údržbou pre správny chod siete.

Servisné služby, zmluvný servis

Ponúkame Vám komplexný servis Vašej firemnej siete, serverov a pracovných staníc formou jednorázového servisu alebo pravidelným servisným zásahom (zmluvný servis). Servis môže byť zabezpečený návštevou Vašej spoločnosti našim technikom alebo vzdialeným prístupom k sieti z nášho servis centra. Vzdialená správa vašej siete je najrýchlejším spôsobom riešenia prípadných porúch a iných problémov, zároveň Vám ušetrí náklady na servisný výjazd.
COPYRIGHT OxyNet, © 2017